خرید و فروش ویلا در کردان منطقه ۱۱ کرج

محله های مرتبط

خرید ویلا در کردان

کردان، روستایی است خوش آب و هوا در استان البرز، شهر کوهسار، که در ۱۵ کیلومتری کرج قرار دارد. این منطقه از شمال و غرب به رودخانه کردان و از جنوب به اتوبان کرج-قزوین محدود می‌شود و در مسیر رسیدن به روستای تالیان و برغان قرار دارد. روستا‌های بسیاری در کرج قرار دارند همچون طاووسیه، آغچه حصار و... اما کردان به دلیل آب و هوای بسیار مطبوع و نزدیکی به تهران و کرج و همچنین ویلا‌های لوکس، بسیار مورد توجه واقع شده و افراد بسیاری برای گذران اوقات فراغت خود علاقمند به خرید ویلا در کردان هستند. قیمت خرید ویلا در کردان به متراژ، سن ساختمان و امکانات ویلا بستگی دارد. به عنوان نمونه ویلا‌هایی که دارای استخر، آلاچیق و فضای سبز باشند، قیمت بیشتری دارند. محدوده قیمت ویلا با زیربنای کمتر از ۵۰۰ مترمربع در کردان از ۴۰۰ میلیون تومان تا حدود ۴ میلیارد تومان متغیر است.

قیمت باغ ویلا در کردان

باغ ویلاها‌، همواره طرفداران بیشتری نسبت به ویلا‌ها داشته‌اند، زیرا اغلب افرادی که خواهان خرید ویلا در کردان هستند، از شهر‌های بزرگ اطراف به این روستا می‌آیند بنابراین تمایل دارند زیربنای ملک آن‌ها بیشتر باشد تا بتوانند امکانات بیشتری همچون باغچه، استخر، آلاچیق، پارکینگ و... داشته باشند. باغ ویلا‌ها معمولاً زمین بزرگ‌تر از ۵۰۰ مترمربع دارند و سطح قیمت آن‌ها بستگی به امکانات ملک دارد. قیمت باغ ویلا در کردان از حدود ۵۰۰ میلیون تومان آغاز و تا ۱۰ میلیارد تومان می‌رسد.

همچنین در کردان، باغ‌هایی برای فروش وجود دارند که ساختمانی در آن‌ها ساخته نشده و برای افرادی که تمایل دارند خانه خود را براساس نقشه و سلیقه خود بسازند، بسیار مناسب‌اند. برخی ویلا‌های نیمه ساخته شده نیز برای خرید در دسترس‌اند که قیمت مناسب‌‌تری نسبت به ویلا‌های آماده دارند.

سایت خرید و فروش ویلا در کردان

به دلیل بالا رفتن میزان خرید و فروش در روستای کردان و علاقه‌ای که شهرنشینان برای سکونت و خرید ویلا در کردان دارند، سایت‌های زیادی برای فروش و یا معاوضه ویلا ایجاد شده‌اند که باعث تسهیل در روند خرید و فروش ملک می‌شوند. با این وجود، لازم است برای خرید ویلا در کردان بررسی‌های دقیق در رابطه با موقعیت و ویژگی‌های ملک و همچنین شرایط معامله و فروشنده ملک صورت گیرد که نیازمند سایت‌های قابل اعتماد و مشاورین املاک صادق‌ است. سایت ihome، به همین منظور طراحی شده، تا علاوه بر ایجاد امکان بررسی تعداد زیادی آگهی همراه با عکس ملک و مقایسه قیمت‌ها و امکانات متفاوت املاک، به سهولت خریدار را با مشاورین املاک در ارتباط قرار دهد تا معامله‌ در بهترین شرایط صورت بگیرد.

امکانات کردان و دسترسی های آن

کردان، در حدود ۶۰ کیلومتر با تهران و حدود ۲۵ کیلومتر با کرج فاصله دارد و مسیر آن از طریق جاده‌ای ‌ست که از آزاد‌راه کرج-قزوین جدا می‌گردد.

کردان، روستایی است که علاوه بر آب و هوای خوب این امکان را در اختیار ساکنین قرار می‌دهد تا از آرامش و زیبایی‌های طبیعت در این منطقه استفاده کنند. از جاذبه‌های گردشگری کردان می‌توان به رودخانه کردان اشاره کرد که شاخص‌ترین جاذبه طبیعت در کردان است که از ارتفاعات کهار سرچشمه می‌گیرد. جاذبه تاریخی کردان، برج مقبره است که تاریخچه آن به زمان سلجوقیان می‌رسد و اهالی کردان علاقه خاصی به این بنا دارند.

کردان همچنین منطقه‌ای ورزشی است که به همین دلیل طرفداران زیادی دارد. در این روستا می‌توانید اوقات خوشی را با کوهنوردی، پرواز با پاراگلایدر، فوتبال، والیبال، شنا و... تجربه کنید.

tehrancity