محله های مرتبط

خرید پنت هاوس در تهران

پنت هاوس‌ها خانه‌های لوکسی هستند که اغلب در محله‌های اعیان نشین تهران وجود دارند. این املاک در برج‌های سر به فلک کشیده محله‌هایی همچون زعفرانیه، الهیه، فرشته، نیاوران، فرمانیه و ولنجک قرار دارند. تفاوت پنت هاوس‌ها با آپارتمان‌های دیگر در امکانات، نقشه خانه، مصالح به کار رفته برای ساخت خانه و متراژ آن‌هاست.

از امکاناتی که پنت هاوس ها در اختیار ساکنین قرار می‌دهند، می‌توان به تراس با متراژ بالا، اتاق‌خواب مستر، استخر و سونا و جکوزی، باشگاه اختصاصی، آسانسور اختصاصی، روف گاردن و... اشاره کرد. این امکانات در کنار معماری خاص این ساختمان‌ها، سبب شده‌ بسیاری از افراد معروف و سرشناس و همچنین افرادی که به زندگی مجلل و لوکس علاقه دارند، طرفدار خرید پنت هاوس در تهران باشند. ذکر این نکته ضروری است که قیمت پنت هاوس‌ها با یکدیگر متفاوت است که بستگی به امکانات آن‌ها دارد.

قیمت پنت هاوس‌های تهران

سطح قیمت پنت هاوس‌های تهران در محله‌های مختلف شمال شهر، با یکدیگر متفاوت است. به عنوان نمونه، در محله نیاوران، قیمت پنت هاوس‌ها از حدود ۱۵ میلیارد تومان آغاز می شود و تا ۱۶۰ میلیارد تومان می‌رسد که تفاوت آن‌ها در متراژ و امکانات خانه است. اغلب پنت هاوس های نیاوران، بالای ۴۰۰ مترمربع هستند و بیشتر از ۴ خواب دارند. قیمت پنت هاوس‌های زعفرانیه از ۸ میلیارد تومان تا ۱۵۰ میلیارد تومان است و متراژ آن‌ها از ۱۹۰ مترمربع آغاز می‌شود.

متراژ پنت هاوس‌های فرمانیه نیز از ۳۵۰ مترمربع آغاز می‌شود و کم‌ترین قیمت آن‌ها در حدود ۱۲ میلیارد تومان است. قیمت پنت هاوس‌های ولنجک از حدود ۶ میلیارد تومان آغاز می‌شود و بیشترین متراژ آن‌ها به ۶۰۰ مترمربع می‌رسد.

پنت هاوس‌های الهیه که متراژ آن‌ها بالاتر از ۳۰۰مترمربع است، اغلب معماری خاص و زیبایی دارند و همین علت علاقمندی بسیاری از افراد به خرید پنت هاوس در الهیه است. حداقل قیمت پنت هاوس‌های الهیه حدود ۱۷ میلیارد تومان است. پنت هاوس‌های فرشته نیز طراحی و امکانات خوبی دارد. کمترین متراژ این خانه‌ها تقریبا ۲۰۰ مترمربع است و سطح قیمت آن‌ها از ۱۱ میلیارد تومان آغاز می‌شود.

قیمت خرید پنت هاوس در تهران به قدری بالاست که بسیاری از افراد تمایل به رهن پنت هاوس در تهران دارند. نرخ رهن پنت‌ هاوس در تهران، برای خانه‌هایی که رهن کامل هستند از ۳۵۰ میلیون تومان آغاز و تا ۱۵ میلیارد تومان می‌رسد. همچنین می‌توان پنت هاوس‌هایی با قیمت رهن کمتر و در حدود ۱۰۰ میلیون تومان پیدا کرد که اجاره بالا، حداقل ۱۲ میلیون تومان دارند.

خانه های لوکس تهران

در تهران انواع خانه‌ های لوکس وجود دارند که افراد می‌توانند بر اساس علاقه و بودجه خود بهترین گزینه را انتخاب کنند. خانه‌ های لوکس تهران شامل پنت هاوس‌ها،‌ ویلا‌ها، برج‌ها و برج باغ‌ها هستند.

ویلاهای تهران،‌ علاوه بر متراژ بالا و اختصاصی بودن ملک، قیمت مناسب‌تری نسبت به پنت هاوس‌ها دارند. این املاک در محله‌هایی همچون شهرک غرب، زعفرانیه، اقدسیه، اندرزگو و... وجود دارند.

واحد‌های آپارتمانی در برج‌ها و برج باغ‌های تهران،‌ نسبت به پنت هاوس‌ها و ویلا‌ها متراژ کمتر و همچنین سطح قیمت پایین‌تری دارند. قیمت این آپارتمان‌ها به محله، امکانات برج و متراژ آپارتمان بستگی دارد. این برج‌ها در محله‌های شمال شهر تهران همچون زعفرانیه، ولنجک، فرمانیه، الهیه و... قرار دارند.

tehrancity