خرید و فروش آپارتمان در یوسف آباد منطقه ۶ تهران

محله های مرتبط

خرید آپارتمان در یوسف آباد

یوسف آباد به عنوان یکی از محله‌های قدیمی و مشهور شهر تهران شناخته می‌شود که در منطقه ۶ شهرداری واقع شده است. این محله از شرق با خیابان ولیعصر و محله عباس‌آباد، از غرب با بزرگراه کردستان و محله امیرآباد، از شمال با بزرگراه شهید همت و محله ونک و از جنوب نیز با خیابان فاطمی در ارتباط است. بافت این محله را غالباً خانه‌های بازسازی‌شده و نوساز تشکیل می‌دهند. با این حال می‌توان خانه‌های ویلایی آن هم با متراژ بالای بسیاری را نیز در این محله شاهد بود.

اگر تصمیم به خرید آپارتمان در این محله را دارید باید بدانید که سطح قیمت خرید آپارتمان در یوسف آباد تهران متوسط به رو به بالا است. با توجه به نوسانات قیمت مسکن و املاک نمی‌توان قیمت دقیقی از آپارتمان مسکونی در محله یوسف آباد تهران را مطرح کرد. با این حال با توجه به اینکه ملک چند متر است می‌توان بازه و محدوده‌ای کلی از این هزینه‌ها را از کمتر از متری ۱۵ میلیون تومان تا بیش از متری ۲۰ میلیون تومان در نظر گرفت. طبیعی است که این میزان می‌تواند با توجه به معیارهایی از قبیل زیربنای ملک، نوساز بودن یا نبودن و یا حتی مبله بودن آن ملک مقداری متفاوت‌تر هم باشد. با این حال تنوع آپارتمان‌ها و ویلاهای مسکونی این منطقه به اندازه‌ای است که تقریباً می‌تواند هر سلیقه‌ای را تحت پوشش خود قرار دهد.

پرطرفدارترین خیابان های یوسف آباد

به طور کلی می‌توان گفت که یکی خیابان‌های مهم و پرطرفدارترین خیابان ‌های یوسف آباد شامل خیابان سید جمال‌الدین اسدآبادی می‌شود که اصلی‌ترین و شلوغ‌ترین آنها نیز به شمار می‌آید. علاوه بر این خیابان مستوفی، خیابان شهید جهان‌آرا، خیابان مهرام، خیابان بیستون و خیابان چهلستون، خیابان فتحی شقیقی، خیابان کاج شمالی و هم‌چنین خیابان ابن‌سینا نیز از دیگر خیابان‌های پرطرفدار محله یوسف آباد به حساب می‌آیند. بنابراین اگر تصمیم به خرید آپارتمان در محله یوسف آباد تهران را دارید می‌توانید به سراغ این خیابان‌ها بروید و از تنوع آپارتمان‌های مسکونی و همین‌طور خانه‌های ویلایی آن بهره‌مند شوید.

موقعیت یوسف آباد و دسترسی های آن

تقریباً می‌توان گفت که محله یوسف آباد از نظر دسترسی در جایگاه خوبی قرار دارد. این محله به دو اتوبان مهم و پرتردد کردستان و همین‌طور همت راه دارد و با خیابان‌های مهمی از شهر همسایه است. علاوه بر این اتوبوس‌های بی آر تی موجود در خیابان ولیعصر، ایستگاه‌های متروی مفتح، جهاد و همین‌طور میرزای شیرازی در کنار تاکسی‌های یوسف آباد، حمل‌ونقل و رفت‌وآمد در این محله را نیز به‌مراتب راحت‌تر کرده‌اند.

یکی از مسایلی که غالباً ساکنین محله یوسف آباد تهران با آن روبه‌رو می‌شوند کمبود جای پارک در این منطقه است. در نتیجه اگر تصمیم به خرید خانه و آپارتمانی دارید که فاقد پارکینگ است احتمالاً مشکل پارک خودرو تبدیل به یکی از معضلات شما خواهد شد. نکته دیگری نیز که باید اضافه کنیم آن است که محله یوسف آباد در محدوده طرح ترافیک زوج و فرد قرار دارد.

ناگفته نماند که در محله یوسف آباد تهران امکانات بسیاری وجود دارد که از میان آنها می‌توان به انواع مراکز آموزشی و فرهنگی، مراکز خرید، مساجد و حسینیه‌ها، مراکز درمانی و... اشاره کرد.

tehrancity