خرید و فروش آپارتمان در نارمک منطقه ۴ تهران

محله های مرتبط

خرید آپارتمان در نارمک

نارمک یکی از محله‌های شمال شرقی تهران است. این محله به دلیل داشتن میدان‌های متعدد به نام محله صد میدان نیز شهرت دارد. از جمله این میدان‌ها می‌توان به نبوت یا هفت‌حوض، میدان هلال‌احمر، میدان ۵۱ میدان ۷۳ و... اشاره کرد. وجود میدان‌های فضاهای سبز مربوط به آنها فضای عمومی خوبی را برای شهروندانی فراهم کرده که ساکن این منطقه هستند و می‌خواهند ساعاتی را در میان سبزی طبیعت سپری کنند. این محله از سمت شرق با بزرگراه باقری، از غرب با بزرگراه امام علی (ع)، از شمال با بزرگراه تهران- کرج و همین‌طور از جنوب نیز با تهران‌نو، نیروی هوایی و همین‌طور نظام‌آباد در ارتباط است. 

اگر تصمیم به خرید آپارتمان در نارمک تهران را دارید باید با حدودی از قیمت مسکن در این منطقه آشنا باشید. ناگفته نماند که به دلیل نوسانات قیمت مسکن نمی‌توان محدوده مشخصی را اعلام کرد با این حال برای خرید آپارتمان در نارمک تهران می‌توانید با خانه‌هایی با متری ۱۰ میلیون تومان گرفته تا بیش از متری ۲۵ میلیون تومان نیز روبه‌رو شوید. البته این قیمت می‌تواند با توجه ویژگی‌های متعددی از جمله نوساز یا کلنگی بودن و همین‌طور متراژ ملک کاملاً متفاوت باشد. به طور کلی می‌توان گفت که قیمت خرید آپارتمان در نارمک غربی و همین‌طور قیمت خرید آپارتمان در نارمک شرقی نیز تا حدودی با هم فرق خواهند داشت. 

لازم به ذکر از که یکی از مسایل رایج در این محله پیش خرید آپارتمان در نارمک تهران است. این یعنی در صورت وجود شرایط متفاوتی از جمله کمبود بودجه و... شما می‌توانید روی این گزینه هم فکر کنید. پیش خرید آپارتمان در نارمک غربی و پیش خرید آپارتمان در نارمک شرقی با توجه به تنوع املاک موجود در این خیابان و منطقه می‌تواند هر سلیقه‌ای را تحت پوشش خود قرار دهد. از بخش‌های مهم محله نارمک نیز می‌توان به خیابان‌های فرجام، سمنگان، هنگام، شهید ثانی، رسالت، سامان و همین‌طور دردشت اشاره کرد. 

خرید آپارتمان ۴۰ تا ۶۰ متری در نارمک

با توجه به آنکه وجود آپارتمان‌هایی با متراژ نسبتاً پایین در این محله بسیار به چشم می‌خورد، خرید آپارتمان ۴۰ تا ۶۰ متری در نارمک، گزینه‌ای است که خیلی از افراد به دنبال آن هستند. به طور کلی اگر تصمیم به خرید این متراژ از آپارتمان را دارید می‌توانید روی خانه‌هایی با قیمت متری ۱۰ میلیون تومان تا بیش از ۲۰ میلیون تومان حساب کنید. 

خرید آپارتمان در شرق تهران

خرید آپارتمان در شرق تهران معمولاً برای دسته‌ای از افراد بسیار ایده‌آل است. این بخش از شهر به دلیل ویژگی‌های متفاوتی که دارد می‌تواند انتخاب خوبی باشد، با این حال تنوع منطقه‌ها و محله‌های شرق تهران می‌تواند دست شما را در انتخاب بازتر بگذارد. به طور کلی محله‌های این منطقه شامل تهران‌نو، حشمتیه، وحیدیه، نارمک، پیروزی، شمس‌آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، تهرانپارس و... می‌شود. 

امکانات محله نارمک و دسترسی های آن

محله نارمک از نظر دسترسی موقعیت بسیار خوبی دارد. این محله به بزرگراه‌های امام علی و شهید باقری دسترسی مستقیم دارد و علاوه بر آن بزرگراه رسالت نیز از میان آن عبور می‌کند. در کنار اینها دسترسی به بزرگراه‌های یاسینی، صیاد شیرازی و همین‌طور شهید بابایی نیز از این منطقه به راحتی صورت خواهد گرفت. محله نارمک هم‌چنین در مسیر بی آر تی های خطوط میدان آزادی- تهرانپارس و همین‌طور پایانه بیهقی- پایانه علم و صنعت قرار دارد و علاوه بر این خط دو متروی تهران نیز پنج ایستگاه متعلق به نارمک دارند که شامل خط متروی فدک، گلبرگ، سرسبز، دانشگاه علم و صنعت و همچنین شهید باقری می‌شوند. علاوه بر این تاکسی‌های موجود در این محله نیز رفت‌وآمد شما را به مراتب راحت‌تر خواهند کرد.

امکانات محله نارمک نیز آن را به یک مجموعه کامل تبدیل کرده است. مراکز آموزشی و فرهنگی این محله بسیار متنوع هستند، از مدارس متعدد در مقاطع مختلف گرفته تا کانون زبان، مجتمع فنی تهران، موسسه زبان پردیسان، آموزشگاه زبان سفیر گفتمان تا... را شامل می‌شوند. علاوه بر این دانشگاه علم و صنعت نیز به عنوان یکی از مهم‌ترین دانشگاه‌های کشور در این محله قرار دارند. 

مراکز خرید منطقه نارمک نیز شامل مجتمع تجاری سون سنتر، مرکز خرید کویتی‌های نارمک، مجتمع تجاری مروارید نارمک، مرکز خرید نبوت و... می‌شود. در این میان بازار نارمک نیز به عنوان یکی از بازارهای خوش قیمت تهران انتخاب خوبی برای گشت‌وگذار و خرید خواهد بود. 

از میان مساجد و حسینیه‌های موجود در محله نارمک نیز می‌توان به مسجد سپه‌سالار حسین، مسجد امام حسن مجتبی، مسجد امام موسی بن جعفر، مسجد حجتیه، حسینیه قایم المهدی، حسینیه مکتب الحسین، حسینیه عزاداران سیدالشهدا و... اشاره کرد.

مراکز درمانی محله نارمک نیز از موقعیت خوبی برخوردار هستند. از میان این مراکز می‌توان به بیمارستان انصاری، درمانگاه شبانه‌روزی نوید سلامت، درمانگاه خیریه آودیسیان، درمانگاه شبانه‌روزی اسرا و... اشاره کرد. 

tehrancity