خرید و فروش آپارتمان در تهرانسر منطقه ۲۱ تهران

محله های مرتبط

خرید آپارتمان در تهرانسر

تهرانسر یکی از محله‌های غربی تهران است که از قسمت شرق به فرودگاه مهرآباد و محله شهرک آسمان، از غرب به بزرگراه آزادگان و محله شهرک استقلال، از شمال به بزرگراه شهید لشکری و محله شهرک آزادی و از جنوب نیز به بزرگراه فتح مرتبط می‌شود. این محله در منطقه ۲۱ شهرداری تهران قرار دارد و به ۴ قسمت تهرانسر شمالی، تهرانسر شرقی، تهرانسر غربی و همین‌طور تهرانسر مرکزی تقسیم می‌شود. 

اگر تصمیم به خرید آپارتمان در تهرانسر گرفته‌اید باید این را بدانید که این منطقه به واسطه دسترسی خوبی که دارد می‌تواند انتخاب خوبی به شمار آید. به علاوه آن که فضاهای سبز شامل پارک‌هایی از جمله پارک نرگس، بوستان ارغوان، بوستان شهدای گمنام و... می‌شود. علاوه بر این دیگر مزایایی که باعث می‌شود خرید آپارتمان در تهرانسر به عنوان یکی از بهترین انتخاب‌ها شناخته شود وجود سینمای ققنوس، باشگاه‌های ورزشی متعدد، رستوران‌ها و سفره‌خانه‌های سنتی، مراکز درمانی و کلینیک‌های شبانه‌روزی، فروشگاه‌هایی اعم از بازار میوه و تره‌بار، فروشگاه‌های بزرگ شهروند و رفاه، مجتمع تجاری سینا، مرکز خرید رضا، مجتمع تجاری صدف و... است. 

لازم به ذکر است که اگر تصمیم به خرید آپارتمان در تهرانسر دارید باید این را بدانید که این محله به خطوط مترو و یا BRT مجهز نیست، اما تاکسی‌ها و خطوط اتوبوس‌رانی بسیاری به سمت آن در رفت‌وآمد هستند که تردد شما در این محله را به مراتب آسان‌تر می‌کنند. 

پیش فروش آپارتمان در تهرانسر

با وجودی که امروزه با توجه به افزایش نرخ خرید و فروش املاک، پیش فروش آپارتمان ها با محدودیت و کمبودهایی مواجه شده است، اما در صورت تمایل هم چنان می‌توان به پیش فروش آپارتمان در تهرانسر پرداخت. این محله از جمله مناطقی در سطح شهر است که ساخت‌وسازهای بسیاری در آن صورت می‌گیرد و همین موضوع نیز امکان پیش فروش آپارتمان در تهرانسر را افزایش می‌دهد. در نتیجه اگر شما تصمیم به پیش خرید آپارتمان در تهرانسر دارید می‌توانید با بررسی نیازهای خود از جمله متراژ ملک، نوساز بودن با نبودن آن، داشتن انباری یا عدم وجود انباری و... به برخی سایت ‌های خرید آپارتمان در تهرانسر مانند ihome.ir مراجعه نمایید.

خرید آپارتمان در تهرانسر با وام

با توجه به اینکه یکی از راه‌های کمک‌کننده در خرید آپارتمان دریافت وام است شما می‌توانید برای خرید آپارتمان در تهرانسر با وام نیز اقدام نمایید. به طور کلی وام‌هایی که با کمک آنها می‌توانید ملک موردنظر خود را خریداری نمایید شامل وام مسکن زوجین، وام مسکن برای خانه اولی‌ها، دریافت اوراق مسکن و... می‌شود. شما با کمک این روش می‌توانید بهترین آپارتمان در تهرانسر را خریداری نمایید.  

قیمت خرید آپارتمان در تهرانسر

به طور کلی اگر تصمیم به خرید آپارتمان در این منطقه دارید باید با قیمت خرید آپارتمان در تهرانسر نیز آشنا باشید. به طور کلی می‌توان گفت که با توجه به نوسانات قیمت‌ها، هزینه خرید خانه ثابت نیست و به همین دلیل نیز می‌توان تنها به ذکر محدوده‌ای از قیمت‌ها اکتفا کرد. به طور کلی قیمت خرید آپارتمان در تهرانسر از متری ۱۰ میلیون تومان تا چیزی حدود متری ۲۰ میلیون تومان برای بهترین آپارتمان در تهرانسر ادامه پیدا می‌کند که با توجه به متراژ ، سال ساخت بنا و همین‌طور خیابان موجود در آن متغیر خواهد بود. علاوه بر این رهن آپارتمان در تهرانسر نیز غالباً از اقبال خوبی برخوردار است. لازم به ذکر است که معمولاً خرید آپارتمان در تهرانسر غربی طرفداران بیشتری دارد، چراکه این منطقه یکی از بهترین بخش‌های تهرانسر را شامل می‌شود. 

tehrancity