محله های مرتبط

خرید آپارتمان در مرزداران

مرزداران به عنوان یکی از محله‌های شناخته‌شده شهر تهران در منطقه ۲ شهرداری و در بخش شمال غربی این شهر قرار دارد. این منطقه بلواری با نام بلوار مرزداران دارد که باعث اتصال بزرگراه آیت‌الله شیخ فضل‌الله نوری به بزرگراه اشرفی اصفهانی می‌شود. به طور کلی می‌توان گفت که محله مرزداران از شرق به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری، از غرب به بلوار یادگار امام، از شمال به بزرگراه حکیم و همین‌طور از جنوب نیز به بزرگراه جلال آل احمد ارتباط پیدا می‌کند. 

اگر تصمیم به خرید ملک در منطقه مرزداران دارید باید با قیمت خرید آپارتمان در مرزداران تهران نیز آشنا باشید. با وجود نوسانات قیمت املاک در کشور نمی‌توان قیمت دقیقی برای هر متر از املاک در منطقه مرزداران بیان کرد. با این حال می‌توان گفت که به طور حدودی برای خرید مسکن در مرزداران می‌توان از متری ۱۷ میلیون تومان تا بیش از متری ۳۵ میلیون تومان پرداخت نمود. طبیعی است که این قیمت با توجه به ویژگی‌های ملک اعم از متراژ آن، نوساز بودن یا نبودن، زیربنا، برخورداری از انباری و... می‌تواند متفاوت باشد. 

شما می‌توانید با بررسی آگهی خرید آپارتمان در مرزداران تهران در ihome.ir با گزینه‌های پیش روی خود روبه‌رو شده و بهترین انتخاب را داشته باشید. در این میان باید اضافه کرد که پیش فروش خانه در مرزداران نیز یکی از مسایل رایج در این محله است، به همین دلیل نیز شما می‌توانید به گزینه پیش خرید آپارتمان در مرزداران تهران نیز فکر کنید. 

بهترین محله مرزداران

محله مرزداران از بخش‌های متفاوتی تشکیل شده است که هر کدام دارای ویژگی‌های متفاوتی هستند و بنا بر سبک زندگی افراد می‌توانند به عنوان بهترین محله مرزداران شناخته ‌شوند. خیابان‌ها و محله‌های اصلی مرزداران شامل خیابان مرزداران آریافر (خیابان دانش)، ناهید، سرسبز، اطاعتی، فرشتگان، لاله، سپهر و... می‌شوند. 

خرید آپارتمان ۵۰ تا ۷۰ متری در مرزداران

معمولاً آپارتمان‌هایی که ابعاد نسبتاً کوچکی دارند در منطقه مرزداران طرفداران بسیاری دارند، به همین دلیل نیز به طور کلی می‌توان گفت که تعداد آپارتمان های ۵۰ تا ۷۰ متری در مرزداران تهران بسیار زیاد است. به طور حدودی نیز می‌توان قیمت خرید آپارتمان ۵۰ تا ۷۰ متری در مرزداران را چیزی بین ۷۰۰ میلیون تومان تا بیش از ۴ میلیارد تومان دانست. 

امکانات محله مرزداران و دسترسی‌های آن 

از آن جایی که محله مرزداران در میان بزرگراه‌ها محصور شده می‌توان گفت که دسترسی بی‌نظیری دارد و رفت‌وآمد آن با خودروی شخصی بسیار راحت خواهد بود. با این حال باید اعتراف کرد که این منطقه از نظر حمل‌ونقل عمومی جایگاه خیلی خوبی ندارد. این محله ایستگاه مترو ندارد و اتوبوس‌هایی هم که از آن عبور می‌کنند دو اتوبوس صادقیه- مرزداران و پونک هستند. البته اتوبوس‌های تندروی میدان آزادی- دانشگاه آزاد نیز از بلوار مرزداران می‌گذرند. ناگفته نماند که تاکسی‌هایی هم در ابتدای بلوار مرزداران وجود دارند که می‌توانند شما را در عبور و مرور همراهی کنند. 

محله مرزداران از امکانات خوبی برخوردار است که از میان آن می‌توان به وجود مراکز آموزشی و فرهنگی متعدد، مراکز خریدی از جمله مجتمع تجاری الوند، مجتمع تجاری پردیسان، بازار میوه و تره‌بار و...، تکیه‌ها و مساجد بسیاری مثل مسجد حضرت ابوالفضل، مسجد امام رضا و مسجد شهید بهشتی و...، مراکز درمانی مثل درمانگاه ثامن‌الحجج و داروخانه‌های بسیار و... اشاره کرد. 

tehrancity