خرید و فروش آپارتمان در ولنجک منطقه ۱ تهران

محله های مرتبط

 خرید آپارتمان در ولنجک

ولنجک یکی از محله‌های منطقه یک شهرداری تهران است که در شمال تهران و کوهپایه‌های قله توچال قرار دارد. این منطقه از چهار طرف در محاصره مناطق و تفریحگاه‌های مهم تهران قرار گرفته است. این یعنی از شمال به ارتفاعات توچال، از شرق به رودخانه ولنجک، از غرب به درکه و از جنوب نیز با بزرگراه چمران در ارتباط است. این منطقه با وجود شیب خیابان‌هایش از نظر ظاهری بسیار منحصربه‌فرد است و اگر کسی به زندگی در آن عادت کند نمی‌تواند محله‌هایی دیگر را مانند آن دوست بدارد. 

اگر تصمیم به خرید آپارتمان در ولنجک دارید باید با قیمت خرید آپارتمان در ولنجک تهران نیز آشنا باشید. از آن جایی که نوسانات قیمت ملک و املاک به اندازه‌ای است که نمی‌توان قیمت مشخصی از املاک این منطقه بیان کرد اما می‌توانیم محدوده‌ای از قیمت‌های مسکن در محله ولنجک را مشخص کنیم. به طور کلی می‌توان گفت که قیمت ملک در محله ولنجک از متری ۱۳ میلیون تومان گرفته تا بیش از ۱۰۰ میلیون تومان را شامل می‌شود. طبیعی است که با توجه به نوساز بودن یا نبودن ملک، متراژ و زیربنا آن، خیابان واقع شده در آن و... می‌توان قیمت‌ها را در این محدوده قرار داد. لازم به ذکر است که تنوع املاک موجود در منطقه ولنجک به حدی است که می‌توان با انواع آپارتمان، برج، ویلا، خانه‌های کلنگی و... روبه‌رو شد که تمامی آنها در شکل‌های خرید و فروش، رهن کامل و همین‌طور رهن و اجاره به عرضه در می‌آیند. برای آشنایی با آگهی خرید آپارتمان در ولنجک تهران می‌توانید به ihome.ir مراجعه کنید. 

خیابان های اصلی محله ولنجک

اگر بخواهیم به خیابان های اصلی محله ولنجک اشاره کنیم می‌توانیم از خیابان ولنجک، خیابان ساسان، خیابان سیزدهم، خیابان یمن، خیابان امیرآبادی، بلوار دانشجو و... یاد کنیم. تمامی این خیابان‌ها از امکانات خوبی برخوردار هستند که از میان آنها می‌توان به وجود مراکز خرید متعدد، خانه‌هایی با متراژ و شرایط متنوع و... اشاره کرد. 

امکانات محله ولنجک و دسترسی های آن

محله ولنجک از نظر دسترسی از جایگاه خوبی برخوردار است. این منطقه از نظر وسایل نقلیه عمومی وضعیت نسبتاً خوبی دارد. با وجودی که نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به ولنجک، ایستگاه تجریش است، اما اتوبوس، مینی‌بوس و همین‌طور تاکسی‌های بسیاری نیز در این مسیر رفت‌وآمد می‌کنند که دسترسی شما به اطراف را به مراتب راحت‌تر خواهند ساخت. در کنار این نیز می‌توان گفت که بزرگراه چمران در نزدیکی محله ولنجک، به عنوان یکی از بهترین راه‌های اتصال این منطقه به سایر نقاط شهر نیز می‌تواند خیال شما را راحت‌تر کند. علاوه بر این، موقعیت محله ولنجک به گونه‌ای است که می‌توانید با محله‌هایی همچون زعفرانیه و الهیه نیز به راحتی ارتباط بگیرید. 

در رابطه با امکانات محله ولنجک نیز می‌توان به موارد بسیاری اشاره کرد. پیش از هر چیز باید گفت که در این منطقه اماکن مهم بسیاری از جمله دانشگاه شهید بهشتی، بام تهران و تله‌کابین توچال، سالن اجلاس سران، کهف‌الشهدا و... وجود دارند. علاوه بر این مراکز درمانی این منطقه نیز شامل بیمارستان آیت‌الله طالقانی، بیمارستان رامتین و همین‌طور مرکز جراحی ولنجک و دی کلینیک می‌شود. 

محله ولنجک از حیث برخورداری از مراکز خرید نیز حرفی برای گفتن دارد. به طور کلی می‌توان گفت که مراکز خرید محله ولنجک شامل مرکز خرید توچال، مرکز خرید ولنجک، مرکز خرید خلیج‌فارس، مرکز خرید هشت‌بهشت، مرکز خرید پالادیوم، مرکز خرید گالریا، بازار میوه و تره‌بار ولنجک، مرکز خرید تعاونی تحقیقات گیاه‌پزشکی کشور و... می‌شود.

tehrancity