خرید و فروش آپارتمان در فرشته منطقه ۱ تهران

محله های مرتبط

خرید آپارتمان در فرشته 

اگر تصمیم به خرید آپارتمان در فرشته دارید باید اطلاعاتی کلی از این محله نیز داشته باشید. به طور کلی می‌توان گفت که خیابان فرشته در منطقه ۱ تهران قرار گرفته است و در واقع یکی از خیابان‌های محله الهیه به شمار می‌رود. این خیابان از اطراف با بالاتر از چهارراه پارک‌وی در خیابان ولیعصر و همین‌طور با محله پل رومی در ارتباط است. به طور کلی می‌توان گفت که خیابان فرشته یکی از لوکس‌ترین و گران‌قیمت‌ترین مناطق و محله‌های پایتخت به شمار می‌آید و با قدم گذاشتن در آن وارد دنیای متفاوت‌تری خواهید شد. 

اگر تصمیم به خرید آپارتمان در این منطقه دارید باید با حدود قیمت خرید آپارتمان در فرشته نیز آشنا باشید. به طور کلی می‌توان گفت که با توجه به نوسانات قیمت ملک نمی‌توان هزینه دقیقی از ملک در این منطقه بیان کرد با این حال محدوده‌ای کلی از متری ۳۰ میلیون تومان تا بیش از متری ۱۰۰ میلیون تومان را می‌توان در این منطقه پیدا کرد. با توجه به تنوع بالای مسکن و املاک در خیابان فرشته شما می‌توانید با انواع پنت هاوس، خانه‌های اکازیون لوکس نوساز و یا حتی کلنگی، انواع واحدهای آپارتمانی در برج و... روبه‌رو شوید که طبیعتاً تنوع قیمت آنها را نیز بالا می‌برد. 

با این حال امروزه انواع ملک و آپارتمان‌هایی نیز در این منطقه وجود دارند که پیش‌فروش می‌شوند. در نتیجه برای خرید خانه با هزینه‌ای کمتر می‌توانید به گزینه پیش خرید آپارتمان در فرشته نیز فکر کنید. 

خانه های لوکس شمال تهران

محله‌های منطقه شمال تهران مثل زعفرانیه، ولنجک، نیاوران و... دارای خانه‌ها و آپارتمان‌های لوکس بسیاری هستند که هر کدام مانند یک جواهر می‌درخشند. در این میان منطقه الهیه و خیابان فرشته نیز بی‌نصیب نمانده‌اند و خانه‌های لوکس بسیاری در آنها ساخته می‌شوند. امروزه این خانه‌ها با داشتن امکانات بسیاری از جمله لابی بزرگ و لوکس، استخر و سونا، طراحی داخلی بی‌نظیر و بسیاری از معیارهای دیگر به خانه‌های لوکس و مجلل در شمال تهران تبدیل شده‌اند که از میان آنها می‌توان به مجتمع چناران پارک الهیه اشاره کرد. 

امکانات محله فرشته و دسترسی‌های آن

اگر تصمیم به خرید آپارتمان در فرشته دارید باید بدانید که این منطقه از نظر امکانات موجود از جایگاه خوبی برخوردار است، چنان چه از میان آن می‌توان به تنوع بالای مراکز خریدی اشاره کرد که از برندهای مطرح پوشاک گرفته تا نیازهای خریدهای روزمره را شامل می‌شوند. به علاوه آنکه پاساژهای این محدوده نیز در کنار رستوران‌ها و کافه‌های متنوعی که دارند می‌توانند مجموعه خوبی را برای گشت‌وگذار محلی‌ها فراهم آورند. البته ناگفته نماند که این مراکز خرید و همین‌طور کافه و رستوران‌ها دارای قیمت‌هایی رو به بالا هستند که البته در کنار محیط لوکس خود خیلی هم غیرقابل‌پیش‌بینی نخواهند بود.

 علاوه بر این می‌توان گفت که موزه موسیقی، موزه دکتر حسابی و... در این منطقه وجود دارند که زیبایی محوطه و همین‌طور بنای خود موزه می‌تواند این مراکز را انتخاب‌های خوبی برای مناطق تفریحی به شمار آورد.  

به طور کلی می‌توان گفت که خیابان فرشته از دسترسی خوبی برخوردار است و از میان آنها می‌توان به ارتباط این خیابان با خیابان آقابزرگی، ولیعصر و همین‌طور اتوبان مدرس اشاره کرد. به علاوه آنکه ایستگاه‌های متروی قیطریه و همین‌طور صدر نیز در نزدیکی این محله هستند و در کنار تاکسی‌های موجود در این منطقه، امکانات عبور و مرور و حمل‌ونقل خیابان فرشته را به مراتب راحت‌تر کرده‌اند. 

 


tehrancity