خرید و فروش آپارتمان در شهر پرند

محله های مرتبط

خرید آپارتمان در پرند

پرند، یکی از شهرستان‌های استان تهران است که در مسیر جاده تهران-ساوه و جاده تهران-قم و در فاصله کمی از رباط کریم قرار دارد. این شهر که در جنوب غربی شهر تهران قرار دارد؛ همچنین در نزدیکی شهر‌های شهریار، قم، کرج و ساوه بوده و به فاصله ی کمی از این شهر، فرودگاه امام خمینی است. پرند، در حال حاضر دارای ۷ فاز است که قیمت آپارتمان در آن‌ها براساس ویژگی ساختمان و امکانات رفاهی محله متفاوت است.

این شهر جدید، رو به پیشرفت است و به دلیل نزدیکی به شهر تهران، هوای مساعد، قیمت مناسب ملک و وجود کارگاه های صنعتی و امکان اشتغال، مهاجران داخلی که از شهرهای گوناگون ایران قصد سکونت در اطراف تهران را دارند، برای سکونت به سوی خود جذب می کند و در‌نتیجه این روزها بازار خرید آپارتمان در پرند داغ است. علاوه بر مهاجران، افراد زیادی به سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک در پرند علاقه دارند؛ زیرا پیش‌بینی می‌شود در آینده‌ای نزدیک با گسترش امکانات، پرند نیز همچون سایر شهرهای نزدیک تهران رشد قابل توجه و در‌نتیجه افزایش قیمت بیشتری داشته باشد.

بهترین منطقه شهر پرند

چهار فاز اول شهر جدید پرند یعنی فاز صفر، فاز ۱، فاز ۲ و فاز ۳ پرطرفدار‌ترین فاز‌های پرند هستند زیرا آپارتمان‌های نوساز این فاز‌ها،‌ سند دار شرکتی و یا شخصی ساز هستند و همچنین امکانات رفاهی شهری در این مناطق مناسب‌تر است. سطح قیمت آپارتمان در فاز صفر تا فاز ۳ در حدود متری ۳ میلیون تومان تا متری ۱۰ میلیون تومان است که در مقایسه با سطح قیمت مسکن در تهران بسیار مناسب است به همین دلیل سرمایه‌گذاری از طریق خرید و یا پیش خرید آپارتمان در پرند،‌ گزینه‌ بسیار خوبی برای متقاضیان سرمایه‌گذاری است.

در این چهار فاز و به‌خصوص در فاز ۲ شهر جدید پرند، خانه‌های ویلایی با قیمت مناسب به فروش می‌رسند. این خانه ها که مساحت آن‌ها اغلب بالای ۱۵۰ مترمربع است، برای افرادی که علاقمند سکونت در خانه‌های ویلایی در شهر‌های آرام و خلوت هستند، بسیار مناسب است. برای خرید ویلا و یا آپارتمان‌های مسکونی در پرند، می‌توانید از راهنمایی املاک این منطقه استفاده نمایید.

قیمت مسکن مهر در پرند

فاز ۴، فاز ۵ و فاز ۶ اغلب خانه های مسکن مهر هستند، که قیمت آپارتمان در آن‌ها ارزان‌تر و در حدود متری ۲ میلیون تومان تا متری ۶ میلیون تومان است. متراژ این آپارتمان‌ها به‌ندرت بالای ۹۰ مترمربع است. به دلیل قیمت مناسب آپارتمان در پرند و با توجه به آینده‌ای که برای این شهر پیش‌بینی می‌شود؛ افراد بسیاری برای سرمایه گذاری متقاضی خرید آپارتمان در پرند هستند. همچنین پیش خرید آپارتمان در شهر جدید پرند، روشی مناسب جهت کاهش هزینه‌های خرید مسکن در پرند و همچنین کمک به گسترش پروژه‌های عمرانی در این شهر است.

امکانات پرند و دسترسی های آن

برای دسترسی آسان از پرند به تهران روزانه ون‌های پرند تا مترو شاهد و بالعکس، تاکسی‌ها و اتوبوس‌های پرند تا متروی صادقیه و بالعکس وجود دارند و همچنین قطار‌های روزانه از تهران به پرند در حرکت‌اند. به علاوه خط ۱ متروی تهران در ایستگاه پرند در حال تاسیس است که برای افرادی که قصد خرید آپارتمان در پرند را دارند، خبر خوبی‌ است.

پرند، شهری رو به پیشرفت است که با وجود دارا بودن امکاناتی همچون مدارس، کلانتری‌ها، مراکز درمانی و فضای سبز؛ هنوز در حال گسترش است زیرا زیرساخت‌های لازم جهت احداث سایر امکانات از قبیل مراکز تجاری، ورزشی، تفریحی و... در این شهر تعبیه شده است.

دانشگاه پیام نور، دانشگاه آزاد واحد پرند، مدرسه ورزشی آینده سازان (علی دایی)، بیمارستان مهر ایرانیان، درمانگاه و داروخانه مهر پرند، مسجد امام رضا(ع)، مسجد امام زمان(عج)، مسجد امام حسین(ع)، شهربازی آفتاب، پارک فدک، پارک مشاهیر و... از امکانات شهر پرند است که برخی از آن‌ها در‌حال تکمیل‌اند. همچنین از دیگر مزیت های پردیس مجاورت با شهرک در‌حال ساخت سرزمین ایرانیان است که پروژه‌ای اقامتی، تفریحی، ورزشی و تجاری است.

tehrancity