محله های مرتبط

هیچ نتیجه ای یافت نشد

لطفا جستجوی خود را تغییر داده و دوباره امتحان کنید

خرید آپارتمان در کیش

از معروف ترین جزیره های خلیج فارس، جزیره کیش است که امروزه به یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری ایران و منطقه تبدیل شده است. با افزایش مهاجرت‌ها به جزیره کیش، ساخت آپارتمان‌ها و برج‌های مسکونی در این منطقه بیشتر شد و به همراه آن امکانات این جزیره برای ساکنین افزایش یافت. قیمت آپارتمان در جزیره کیش، به ویژگی‌های محلی، شهرک و امکانات آپارتمان بستگی دارد. برای نمونه، گران‌ترین منطقه در کیش، دامون ساحلی است که یک منطقه اعیان‌نشین، با آپارتمان‌های مجهز و رو به دریا است؛ پس از آن شهرک صدف کیش ، در قلب بخش توریستی، بیشترین قیمت را دارد. شهرک میرمهنا و نوبنیاد کیش نیز قیمت پایین‌تری نسبت به سایر نقاط شهر دارند که از دلایل آن می‌توان به دور بودن این منطقه از بافت توریستی شهر دانست. البته برای خرید آپارتمان در کیش، آشنایی بیشتر با ویژگی و امکانات شهرک‌ها و منطقه‌های این جزیره، حایز اهمیت است.

سطح قیمت خرید ویلا در کیش از حدود متری ۱۲ میلیون تومان تا متری ۲۴ میلیون تومان متغییر است و این مبالغ وابسته به موقعیت و محل ویلا است. البته ویلا در برجهای دوقلوی کیش، قیمتی متفاوت و در حدود متری ۴۰ میلیون تومان دارند.

خرید آپارتمان در کیش با وام

افراد بسیاری که‌در‌ جزیره‌ کیش سکونت دایم ندارند و علاقمند به خرید آپارتمان در کیش و سرمایه‌گذاری در این جزیره هستند. از بهترین راه‌های خرید آپارتمان‌های نوساز و یا خرید آپارتمان در کیش با وام است که از این طریق می توان با بودجه ای کمتر از ارزش واقعی ملک آن را خریداری نموده و باقی قیمت آن را به صورت اقساط پرداخت کرد. همچنین، برای افرادی که علاقه به سرمایه‌گذاری در کیش از طریق پروژه های در دست ساخت دارند، بهترین راه پیش خرید آپارتمان در کیش و سرمایه‌گذاری در پروژه های گوناگون کیش است. از آن میان می توان به پروژه کرانه کیش اشاره کرد، که طرح ساخت برج های مسکونی را با بهترین امکانات در دست دارد.

افراد بسیاری که قصد مهاجرت به جزیره کیش را دارند، می توانند از طریق خرید ملک از افرادی که قصد معاوضه ملک خود را دارند، با جا به جایی ملک، به راحتی به این جزیره زیبا نقل مکان کنند.

خرید آپارتمان ۷۵ متری در کیش

طبق آمار دفاتر املاک کیش، خرید آپارتمان ۷۵ متری در کیش بسیار بیشتر از آپارتمان‌های با متراژ های دیگر است. قیمت این آپارتمان ها به محله ای که در آن قرار دارند و به ویژگی ها و امکانات ساختمان بستگی دارد. قیمت یک واحد آپارتمان ۷۵ متری در دامون ساحلی از متری ۱۸ میلیون تومان تا متری ۲۶ میلیون تومان متغیر است. محدوده ی قیمتی آپارتمان ۷۵ متری برای شهرک صدف از متری ۹ میلیون تومان تا متری ۲۱ میلیون تومان و برای نوبنیاد کیش در حدود متری ۱۱ میلیون تومان است.

امکانات کیش و دسترسی های آن

با پیشرفت جزیره کیش، خیابان‌ها و بلوارها برای دسترسی بهتر به نقاط مختلف این جزیره ساخته شدند که از آن میان می توان به بزرگراه خلیج فارس اشاره کرد که گرداگرد جزیره کشیده شده است؛ همچنین ساکنین و گردشگران کیش، برای تردد در سطح جزیره به تاکسی‌ها، آژانس‌ها و مینی‌بوس‌های درون شهری دسترسی دارند.

 حمل و نقل هوایی جزیره کیش، توسط پروازهای داخلی و بین المللی از فرودگاه این جزیره صورت می گیرد و حمل نقل دریایی، از بندرگاه کیش انجام می‌شود.

جزیره کیش دارای شبکه آب شهری، برق و مخابرات است. همچنین این جزیره دارای تعداد زیادی بیمارستان، مرکز بهداشت، کلینیک و داروخانه است؛ از جمله این مراکز درمانی می‌توان به بیمارستان کیش، بیمارستان بوعلی، بیمارستان فوق‌تخصصی و بین المللی ایرانیان و... اشاره کرد.

مراکز آموزشی و مدارس در جزیره کیش تمام مقاطع تحصیلی را پوشش می‌دهند؛ همچنین دانشگاه‌های کیش، اغلب به دانشگاه سراسری تهران و دانشگاه صنعتی شریف وابسته‌اند و مقطع کارشناسی تا دکترا را پوشش می‌دهند. 

از ویژگی‌های مورد توجه کیش، وجود تعداد زیاد مراکز خرید لوکس و مراکز تفریحی مختلف است که بسیاری از آن‌ها مربوط به تفریحات آبی هستند همچون مرکز آموزش غواصی و پاراگلایدر. از مراکز تفریحی و جاذبه‌های گردشگری شهر توریستی کیش می‌توان به پارک دلفین‌ها، کشتی یونانی، پارک آبی اوشن، سواحل مرجانی، شهر زیرزمینی کاریز، باغ پرندگان کیش و... اشاره کرد.

tehrancity