انزلی ملک

انزلی ملک

تعداد مشاور 1
آگهی های فعال 0
آدرس
بندر انزلی نبش خیابان ناصر خسرو و سی متری
تماس با آژانس املاک
درباره آژانس

انزلی ملک پل ارتباطی است میان مالکان و جویندگان ملک که دنبال ملکی برای خرید یا اجاره هستند. شما می توانید به راحتی از طریق سرویس جستجوی ما به اطلاعات تمامی املاک (آپارتمان، خانه ، ویلا، اداری، موقعیت اداری، تجاری، مغازه، زمین و کلنگی) دسترسی داشته باشید .

درصورتی که ملکی برای فروش یا اجاره دارید می توانید از طریق سرویس های انزلی ملک , ملک خود را به مشتریان واقعی معرفی کنید. ما با مشاورین املاک معتبر و دارای پروانه کسب و کد رهگیری از اتحادیه مشاورین املاک بندرانزلی همکاری دارد.

دسترسی به اطلاعات املاک برای همه اعضا امکان پذیر می باشد، علاوه بر این انزلی ملک سرویس های رایگان نیز ارائه می کند، ثبت آگهی ملک در انزلی ملک رایگان است و تمامی مالکان می توانند املاک خود را برای فروش یا اجاره در سایت ثبت کنند. بلافاصله پس از ثبت، ملک شما برای هزاران نفری که بدنبال ملکی مشابه ملک شما هستند قابل نمایش است.

برای استفاده از امکانات انزلی ملک ، صفحه راهنمای سایت و سئوالات متداول را مطالعه کنید و اگر نیاز به راهنمایی در هر یک از بخش های سایت داشتید با تماس بگیرید.


· در سریع ترین زمان ممکن ملک مورد نظر خود را پیدا کنید
· ما در تمامی مراحل خرید شما را ضمانت می کنیم
· ملک های مناسب ما محدود هستند پس زمان را از دست ندهید
· شرایط عضویت در سایت بسیار ساده و آسان است
· با اولین خرید خود از ما می توانید از تخفیفات ویژه برخوردار شوید
· انزلی ملک خدمات رایگان بسیاری در مراحل خرید برای شما دارد
· جایگاه و شخصیت شما در نزد ما از اولویت بسیار بالایی برخوردار است و همواره در این زمینه می کوشیم که بهترین ها را برای شما فراهم کنیم
· در دنیای تکنولوژی شما می توانید اخبار مهم بازار مسکن و ملک را از ما بخواهید
· انزلی ملک سعی کرده است که همیشه با نوآوری و خدمات تازه شما را شگفت زده کندtehrancity